אודות

אסי טוכמאייר הוא אחד משני בעלי חברת הנדל”ן קנדה ישראל יחד עם שותפו העסקי, ברק רוזן.

אסי טוכמאייר וברק רוזן הכירו לראשונה עם מימי לימודיהם בתיכון. לאחר שסיימו את הלימודים, החלו השניים את דרכם המקצועית המשותפת כסוכני נדל”ן במשרד תיווך קטן בעיר רעננה. השניים התגלו כצמד פלא ששבר שיאים במספר העסקאות שסגרו וסומנו כהבטחה עצומה בתחום זה. אסי טוכמאייר וברק רוזן זיהו את הפוטנציאל הרב של עבודתם המשותפת, לכן החליטו לצאת יחד אל דרך עצמאית וכך להתקדם מעבר למה שהמשרד הקטן בו עבדו יכול היה להציע להם.

פתיחת המשרד המשותף

אסף טוכמאייר וברק רוזן החליטו, לאחר התלבטויות ממושכות, להתמקד בתחום הנדל”ן ובשנת 1995 פתחו את המשרד המשותף הראשון שלהם. אחרי זמן קצר בלבד יכלו להרשות לעצמם להעסיק מעל ל-10 מתווכים במשרה מלאה. סוד ההצלחה מאחורי שיטת העבודה שלהם היה חלוקת לוקת האדמה לשטחים קטנים ומכירתם למשקיעי נדל”ן אחרים, וכך הצליחו לעקוף את המכשול של הפשרת קרקע לבניה.

כיום, חברת קנדה ישראל היא חברת נדל”ן מצליחה מאוד בשוק הישראלי. ראיה לכך ניתן למצוא בערך המניה של החברה, שבשלוש השנים האחרונות טיפס ב-492 אחוזים ונמכר למשקיעים במחיר של  מיליונים. בנוסף, החל מחודש פברואר קנדה ישראל הצטרפה למדד תל אביב 125.

במרוצת השנים, קנדה ישראל עומדת מאחורי פרויקטי נדל”ן רבים במרכז הארץ כמו פרויקט המגורים ומשרדים מידטאון תל אביב, מגדל היוקרה W Prime, פרויקט המגורים בנווה צדק “אליפלט” סמוך אל חוף הים ועוד רבים אחרים.

אסף טוכמאייר
אסף טוכמאייר – מידטאון תל אביב (הדמיה)

מתרחבים לכיוון מערב

בשנת 1998, בעקבות המשבר הכלכלי שפקד את ישראל באותה תקופה, אסי טוכמאייר ושותפו הרחיבו את עסקיהם אל אירופה, קנדה וארצות הברית. עם השנים הם מיצבו את מעמדם הבינלאומי בתור חלוצי נדל”ן ישראלים.

נגישות